Snubní prsteny

Snubní prsteny a jejich význam

 

Jste rozhodnuti, že se vezmete? Chcete si slíbit věrnost a lásku po celý zbytek života? Pokud jste si odpověděli, že ano a začali jste s vybíráním snubních prstenů, tak si důkladně prohlédněte kolekce z chirurgické oceli, titanu a wolframu.

Snubní prsteny jsou symbolem lásky, ale i mimořádná ozdoba. Jedná se o šperk na celý život. Jejich výměna patří k jednomu z nejdůležitějších aktů svatebního obřadu. Tento důležitý šperk se obvykle nosí na prsteníčku levé ruky. Chirurgická ocel má pevné, trvalé a odolné vlastnosti, které si zachovává po řadu let. Snubními prsteny z chirurgické oceli vyjádříte touhu po tom, aby Váš vztah měl právě tyto vlastnosti. V naší nabídce naleznete snubní prsteny z chirurgické oceli od jednoduchých kroužků až po různě kombinované, či zdobené prsteny které jsou opravdu kvalitní nejen svým nadčasovým vzhledem, ale i použitými materiály a jejich zpracováním.

Služba rytí textů do snubních prstenů

All-šperky.cz nabízí snubní prsteny z chirurgické oceli na které si můžete nechat vyrýt krátký text, nebo vzkaz, případně datum svatby se jménem partnera, či partnerky. Rytí textů do snubních prstenů nijak výrazně neprotáhne dobu dodání. Text je možné napsat do poznámky při vytváření objednávky. Můžete si také zvolit styl písma (tzv. font – Arial, Monotype Corsiva apod.) jakým má být rytina do Vašich snubních prstenů zhotovena. Pokud nevíte tzv. font, tak jednoduše napište, zda žádáte rytí textu do snubních prstenů z chirurgické oceli tiskacím, psacím, nebo třeba okrasným písmem.

Více informací naleznete v sekci Rytí / Gravírování

 Pokračujte volbou velikostí snubních prstenů: 

Řadit podle:
Typ prstenu