Snubní prsteny z chirurgické oceli

Kvalitní snubní prsteny z chirurgické oceli

 

Hledáte snubní prsteny na okamžik jejich vzájemné výměny? Hledáte krásné snubní prsteny? Hledáte snubní prsteny odolné a věčné? Vybíráte kvalitní snubní prsteny? Pokud jste si odpověděli ANO, tak jste u nás správně. Jiné než snubní prsteny z chirurgické oceli už nehledejte!

Snubní prsteny chirurgická ocel splňují všechny tyto požadavky.  Ocelové snubní prsteny jsou čím dál více oblíbeny především u mladých lidí, jak pro svoji nízkou cenu, tak i pro jejich odolnost. Snubní prsteny z chirurgické oceli vynikají také barevnou stálostí (nemění ani po letech svoji barvu), nerezaví a jsou vhodné pro osoby, které jsou alergické na ostatní kovy jako například zlato a stříbro. Do snubních prstenů z chirurgické oceli je možné také zhotovit rytinu.

Služba rytí textů do snubních prstenů

All-šperky.cz nabízí snubní prsteny z chirurgické oceli na které si můžete nechat vyrýt krátký text, nebo vzkaz, případně datum svatby se jménem partnera, či partnerky. Rytí textů do snubních prstenů nijak výrazně neprotáhne dobu dodání. Text je možné napsat do poznámky při vytváření objednávky. Můžete si také zvolit styl písma (tzv. font – Arial, Monotype Corsiva apod.) jakým má být rytina do Vašich snubních prstenů zhotovena. Pokud nevíte tzv. font, tak jednoduše napište, zda žádáte rytí textu do snubních prstenů z chirurgické oceli tiskacím, psacím, nebo třeba okrasným písmem.

 Pokračujte volbou velikostí snubních prstenů: 

Řadit podle:
Typ prstenu