Snubní prsteny z wolframu

Kvalitní snubní prsteny z wolframu

 

Wolfram, nebo též karbid wolframu je materiál ze kterého jsou vyrobeny wolframové snubní prsteny. Jedná se o nejtvrdší materiál, který se používá na výrobu šperků. Wolframové snubní prsteny jsou krásné, barevně stálé, hypoalergenní (tedy bez alergických reakcí) a ve své podstatě nepoškrábatelné snubní prsteny.

Wolframové snubní prsteny jsou typické svoji šedou barvou. Snad jedinou nevýhodou snubních prstenů z wolframu je jejich relativní křehkost. Wolframové snubní prsteny jsou oproti snubním prstenům například ze zlata, nebo platiny méně odolné na tlak. Pokud tedy bude na snubní prsten z wolframu vyvinutý extrémní tlak, tak může prsten prasknout. Oproti tomu zlaté snubní prsteny se pouze zdeformují. Nicméně, není třeba se obávat, wolframové snubní prsteny při běžném nošení neprasknou.

All-šperky.cz nabízí snubní prsteny z wolframu různých vzorů. V naší nabídce naleznete také wolframové snubní prsteny vykládané perletí a další netradičně zdobené snubní prsteny. Z důvodu tvrdosti materiálu, nelze do wolframových snubních prstenů (oproti snubním prstenům z chirurgické oceli) zhotovit rytinu.

 Pokračujte volbou velikostí snubních prstenů: 

Řadit podle:
Typ prstenu