Tragus piercing, cartilage

Tragus piercing, cartilage

Piercing (z angl. „průrazný“) tento druh šperku vznikl dávno před 5000 lety, kdy mu byl přisuzován rituální a náboženský význam. Piercing charakterizoval postavení jeho nositele. Ve starověkém Řecku bylo nošení piercingu považováno za nevhodné. Ve 20. století bylo nošení piercingu spojováno s hnutím tzv. hippies, ale jeho rozmach přišel, až s punkem.

Piercing se rozmohl ve společnosti převážně za přispění hudebních kapel, které tuto ozdobu používali, aby se odlišili od ostatních hudebníků. Jejich fanoušci chtěli být jako jejich idoly a začali také zdobit svá těla piercingem. V dnešní době se nošení piercingu nepovažuje za nevhodné a jedná se o běžnou ozdobu.

Piercing ze stříbra nebo také "Stříbrný piercing"

Piercing ze zlata nebo také "Zlatý piercing"

V nabídce naleznete také Piercing do pupíku, Piercing do jazyka, Piercing do brady, Piercing do nosu, Piercing do obočí, Falešný piercing, Tunely a plugy, Roztahováky, Náhradní díly k piercingům a jiné

Dárkové krabičky na šperky a šperkovnice

Vše má své místo a stejně tak i šperky, ať už z chirurgické oceli, nebo stříbra a dalších kovů je třeba chránit a ukládat do kvalitních šperkovnic. Pokud máte šperky jako dárek, tak v nabídce naleznete rovněž dárkové krabičky na šperky.

Řadit podle: