Ocelové prsteny

Prsteny z chirurgické oceli, nebo také "Ocelové prsteny"

 

Prsten z chirurgické oceli je symbolem uzavřenosti, věčnosti bez začátku a konce. Prsten z chirurgické oceli je šperk v podobě malého kroužku navléknutého na prst ruky. Některé prsteny z chirurgické oceli neslouží pouze jako ozdoba, ale jsou to také nositelé určitého významu, či funkce. Prsten může být symbolem společenského postavení, znakem síly a moci, ale také značí určitou životní etapu, nebo událost. Vzhledem ke tvaru kruhu připisovali naši předkové prstenu magickou ochrannou funkci. V dnešní době pomineme-li zásnubní prsten a snubní prsteny z chirurgické oceli jde spíše o módní doplněk.

All-šperky.cz Vám nabízí prsteny z chirurgické oceli na které si můžete nechat vyrýt jednoduchý text, či vzkaz a tím vytvořit víc, než jen módní doplněk. Cena služby je 150,-Kč / 1 prsten. Cena za službu rytí textu do šperků bude přičtena ke konečné částce Vaší objednávky. Na délce textu nezáleží, uvedené ceny jsou za kus. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni.

Dárkové krabičky na šperky a šperkovnice

Vše má své místo a stejně tak i šperky, ať už z chirurgické oceli, nebo stříbra a dalších kovů je třeba chránit a ukládat do kvalitních šperkovnic. Pokud máte šperky jako dárek, tak v nabídce naleznete rovněž dárkové krabičky na šperky.

 Pokračujte volbou velikosti prstenu: 

Řadit podle:
Velikost prstenu