Ocelové přívěšky

Přívěsky z chirurgické oceli, nebo také "Ocelové přívěsky"

 

Přívěsky nás doprovázejí od počátku civilizace. Od pradávných věků lidé dělali otvory do různých kamenů a prostrkovali skrze vzniklý otvor provázky, aby si mohli tento „šperk“ zavěsit na krk. Jak se vyvíjely dovednosti začali lidé tyto ozdoby postupně opracovávat do různých tvarů. Například ve starém Egyptě byly častými motivy přívěsků především ptáci.

Přívěsky se začaly vyrábět také z nejrůznějších materiálů, především kovů. Pokud se řekne přívěsek z chirurgické oceli, většina lidí si představí šperk, který visí na řetízku, či šňůrce kolem krku. Přívěsek z chirurgické oceli může mít podobu různých ozdob na klíčích, mobilním telefonu, batohu, či zipu. V dnešní době je možné si vybrat přívěsek z chirurgické oceli s různými motivy, různých tvarů, stylů, či barevných provedení.

Tématické přívěsky:

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU         SRDCE         KŘÍŽKY         ČTYŘLÍSTKY 

DESTIČKY (PSÍ ZNÁMKY)       PARTNERSKÉ PŘÍVĚSKY        SLONI  

Dárkové krabičky na šperky a šperkovnice

Vše má své místo a stejně tak i šperky, ať už z chirurgické oceli, nebo stříbra a dalších kovů je třeba chránit a ukládat do kvalitních šperkovnic. Pokud máte šperky jako dárek, tak v nabídce naleznete rovněž dárkové krabičky na šperky.

Řadit podle: