Ocelové řetízky

Řetízek z chirurgické oceli, nebo také "Ocelový řetízek"

 

Řetízek z chirurgické oceli je módní doplněk, který se nosí většinou na krku. Nejzákladnějsím typem je řetízek z chirurgické oceli - ANKR. Řetízek typu ANKR jsou jednotlivá očka umístěná kolmo k sobě tak jak je známe u "obyčejných" řetízků a je vhodný k většině typů přívěsků. U typu řetízku ANKR je jedno zda řetízek z chirurgické oceli má tvar jednotlivého očka OVÁLNÝ, KULATÝ, nebo HRANATÝ. Stále více oblíbeným se stává KULIČKOVÝ ŘETÍZEK z chirurgické oceli na kterém visí tzv. "psí známky". Řetízek z chirurgické oceli, ač se to možná nezdá je šperk, který má tendenci se nejvíce opotřebovávat. Řetízek z chirurgické oceli je především šperk "pohyblivý". Při každém Vašem pohybu se jednotlivá očka vzájemně otírají a obrušují. S tímto faktem se bohužel musíme smířit.

Řetízky z chirurgické oceli se naštěstí neopotřebovávají tolik, jako například řetízky ze stříbra, či zlata. Dalším je řetízek z chirurgické oceli typu PANCER. Z typu PANCER vychází řetízek z chirurgické oceli typu FIGARO. Nejčastěji se používá FIGARO v poměru malá:velká očka 3:1. Kromě uvedených existují i řetízky z chirurgické oceli typu ŽILKA, WALLIS, LAMBÁDA nebo KRÁLOVSKÝ ŘETÍZEK z chirurgické oceli a mnoho dalších.

Dárkové krabičky na šperky a šperkovnice

Vše má své místo a stejně tak i šperky, ať už z chirurgické oceli, nebo stříbra a dalších kovů je třeba chránit a ukládat do kvalitních šperkovnic. Pokud máte šperky jako dárek, tak v nabídce naleznete rovněž dárkové krabičky na šperky.

Řadit podle: