Rytí / Gravírování

Gravírování / Rytí do šperků z chirurgické oceli

 

Prostřednictvím služby rytí / gravírování na šperky z chirurgické oceli poskytujeme našim zákazníkům prostor pro nápaditost a fantazii. Na Vaše přání je možné vyrýt text, podpis, věnování, symbol, monogram atd. na šperky z chirurgické oceli (prsteny, náramkypřívěsky). Rytí do šperků z chirurgické oceli je možné až do rozměru o velikosti 10 x 10 cm.

    

 

        

Fantazii se rozhodně meze nekladou!

Příkladem může být originální dárek pro Vaše blízké, který může mít podobu fotografie, či textu (vzkazu, motta..) a tento text, či fotografie bude vyryt do přívěsku, náramku, prstenu a do mnoha dalších produktů z naší nabídky.

Jako další příklad může sloužit možnost vytvořit si originální identifikační známku pro Vašeho zvířecího miláčka v podobě hezké známky s jeho fotkou obsahující i případný kontakt na Vás.

Jaký je postup pro vytvoření takto originálního dárku?

Objednáte si produkt, který se Vám líbí a poté zašlete na e-mail: info@all-sperky.cz - fotografii, případně obrázek, který bude přívěsek zdobit. Předmět emailu prosím uveďte číslo objednávky, aby bylo možné požadavky pro rytí přiřadit ke konkrétní objednávce.

Pokud požadujete pouze text, tak stačí uvést do poznámky (při vytváření objednávky - krok č. 4 - volba dopravy) např.: text pro rytí: "znění textu". V případě, že máte zájem i o konkrétní DRUH PÍSMA (můžete napsat: psací, tiskací, okrasné apod.) nebo TYP PÍSMA, tzv. font (Arial, Monotype Corsiva, Freestyle Script apod.) tak prosím uveďte i tuto informaci. Dodání produktu s rytinou se pohybuje běžně mezi 2-4dny, kdy si vyhrazujeme maximální dobu pro dodání do 10 pracovních dnů.

Ještě podrobnější návod, jak objednat originální dárek naleznete ZDE

K přívěskům bývá ve většině případů dodávána šňůrka z PVC materiálu. Nicméně ze zkušenosti doporučujeme přiobjednání řetízku v kategorii ocelové řetízky, který je mnohem pevnější a celý komplet je potom líbivější než se zmíněnou šňůrkou.

Příklady tzv. fontů - stylů písma:

(na přání zákazníka je možný v podstatě jekýkoli font)

Příklady různých znaků:

(na přání zákazníka je možný v podstatě jekýkoli symbol)

Něco o metodě Rytí / Gravírování do šperků z chirurgické oceli

Jedná se o technologii, která nahrazuje ruční rytí. Prostřednictvím této techniky, se pak zhotovují různé nápisy, obrázky, nebo ornamenty, které se vytvářejí postupným odebráním materiálu. Samotné gravírování je ve většině případů prováděno tzv. Gravírovacími plottery, které za pomoci počítače vytváří návrhy a výpočty tras frézy. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi přesnou techniku, je možné zpracovávat i složitější grafiku a tvary, než by bylo možné u ručního rytí. Toto platí obzvláště u fotografií, či obrázků, které jsou na provedení asi nejnáročnější. 

Ukázky rytí do šperků z chirurgické oceli  na přání zákazníka:

       

 

 

   

   

Požadavek na rytinu a další detaily objednávky lze uvádět do poznámky při vytváření objednávky.

Vybírat můžete z produktů v kategoriích:

Gravírování a rytí šperků

Ryté dárkové předměty

Služba rytí do šperků je zpoplatněna:

Rytí prstenu - 150,-Kč / 1ks,

Rytí snubních prstenů - 300,-Kč / 1pár (tedy oba prsteny),

Rytí textu "jednostranně" např. do destičky, přívěsku, na zapalovač apod. - 300,-Kč / 1ks

Rytí textu "oboustranně" např. do destičky, přívěsku, na zapalovač apod. - 500,-Kč / 1ks

Cena za službu rytí textu do šperků bude přičtena ke konečné částce Vaší objednávky. Na délce textu nezáleží, uvedené ceny jsou za kus. Ceny jsou uvedeny u každého produktu do kterého lze rytinu zhotovit (rolovací nabídka "rytí / gravírování").

hezký den, All-šperky.cz