O nás

Vítejte v obchodě se stříbrnými šperky a šperky z chirurgické oceli

Rádi  bychom Vám v e-shopu All-šperky.cz představili nejpestřejší šperky z chirurgické oceli a šperky ze stříbra prostřednictvím kterých můžete originálně vyjádřit svoji osobnost. Všechny nabízené šperky pravidelně obměňujeme dle aktuálních trendů a požadavků ze světa módy. Z poloviny se jedná o neopakovatelné kolekce které zaručí, že Váš šperk bude originální a neokoukaný. Internetový obchod All-šperky.cz ve kterém se právě nacházíte provozujeme od roku 2012 a máme za sebou tisíce odbavených objednávek a tisíce spokojených zákazníků. Od roku 2015 jsme rozšířili nabídku o stříbrné šperky

Mezi naše přednosti patří pokud možno maximální komunikace se zákazníkem, co nejrychlejší vyřizování Vašich objednávek a v případě reklamace samozřejmě i co nejrychlejší vyřízení této nepříjemné události. Dále Vám rádi poradíme s výběrem stříbrných šperků a šperků z chirurgické oceli a jejich případné kombinace.

 

Chirurgická ocel se řadí mezi materiály, které nepůsobí alergické reakce. Vzhledem k tomu, že šperky z chirurgické oceli přichází do kontaktu s pokožkou je v tomto případě kladen důraz na vysokou kvalitu materiálů a jejich zpracování. Z tohoto důvodu nabízíme pouze šperky z chirurgické oceli, které splňují ty nejpřísnější požadavky na čistotu materiálů bez podílů vedlejších kovů jako je nikl, mosaz apod. Veškeré šperky z chirurgické oceli, které prostřednictvím e-shopu All-sperky.cz zakoupíte jsou bezpečné pro lidské tělo. Z těchto důvodů doporučujeme piercing z chirurgické oceli a náušnice z chirurgické oceli.

Rytí (gravírování) na snubní prsteny a destičky z chirurgické oceli

Mezi naše služby patří také rytí do šperků. Převážně zajišťujeme rytí na snubní prsteny z chirurgické oceli, destičky z nerezové oceli, náramky z chirurgické oceli a některé přívěsky z chirurgické oceli. Tato možnost je většinou volitelná u konkrétního produktu (rolovací nabídka v detailu). Tuto službu se snažíme provádět na počkání. Doba dodání šperků s rytinou je ve většině případů stejná, jako bez rytí. Nicméně si u objednávek s rytinou vyhrazujeme dobu dodání do 10-ti pracovních dnů.

Ukázky již zhotoveného gravírování na šperky z chirurgické oceli  a stříbrné šperky je možné prohlédnout zde. Jako jednu z našich dalších služeb bychom Vám rádi nabídli rytí zaslaných fotografií na destičky z chirurgické oceli. Jedná se o krásný dárek k výročí, pro absolventy, prarodiče apod. Obdarované osoby tak mohou nosit např. portrét někoho blízkého stále u sebe.

V nabídce také naleznete piercing z chirurgické oceli

Piercing do jazyka, piercing do brady, piercing do nosu, piercing do obočí, piercing do pupíku, nebo piercing do uší z kvalitní chirurgické oceli. Různé roztahováky, tunely (flashe), plugy, také titanový piercing a mnoho dalších.

Hlavní nabídkou jsou ocelové šperky jakými jsou prsteny, náušnice z chirurgické oceli, řetízky a náramky z chirurgické oceli, řetízek, přívěseksnubní prsteny z chirurgické oceli, kravatové spony, manžetové knoflíčky, spony na peníze a další šperky z chirurgické oceli. V naší nabídce také nesmějí chybět a nechybí komponenty Swarovski.

Nabídka obsahuje i stříbrné šperky

Stříbrné šperky přesahující zákonem stanovenou váhu 3g jsou označeny odpovědností značkou dovozce nebo českého výrobce, ryzostní značkou 925/1000 a jsou registrovány Puncovním úřadem. Puncovní úřad označí šperk puncovní značkou, která zaručuje jeho ryzost a pravost.

V případě, že Vám objednané šperky z chirurgické oceli nebudou z jakéhokoli důvodu vyhovovat je možná jejich výměna za jinou velikost, případně jiný šperk, nebo Vám budou vráceny peníze v běžné 14-ti denní lhůtě. Tyto výměny řešíme obratem bez zbytečných průtahů. (Upozornění: nelze vyměnit šperky upravené na přání zákazníka - rytí / gravírování na šperky z chirurgické oceli a jiné úpravy)

Při nákupu v našem e-shopu All-šperky.cz není nutná registrace. Veškeré ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou vedeny v českých korunách (CZK). Pokud si nebudete vědět s objednávkou rady je možné objednat zboží i přes email, nebo mobilní telefon.

Šperky z nabídky jsou vyrobeny z antialergenní certifikované chirurgické oceli a jsou tak vynikajícím dárkem pro každého.

Děkujeme za Vaši návštěvu. Věříme, že si z naší nabídky jistě vyberete a budete spokojeni s našimi službami a rádi nás opětovně navštívíte…

 

hezký den, All-šperky.cz